Category Archives: Reportaże i Sesje

Kategoria zawiera zbiór artykułów , poświęconych sesjom zdjęciowym , fotograficznych jak i filmowych .

Sesja rodzinna w domu

Sesja rodzinna to wspaniała pamiątka na wiele lat . W takiej sesji nie zmieniam otoczenia, aby chwile uwiecznione na fotografii przypominały domowe ciepło .


 ...
Read more

Fotografia ślubna – Paulina i Piotr

Przedstawiam zdjęcia z reportażu ślubnego oraz sesji ślubnej wykonanej w Zamku Moszna oraz nad zalewem w Nysie . Podziękowania dla Pauliny i Piotra za cierpliwość przy realizacji projektu sesji zdjęciowej . ( fotografia ślubna )
...
Read more

Fotografia rodzinna – ciążowa

Połączenie fotografii ciążowej i noworodkowej w domowej ciepłej atmosferze owocuje wspaniałą pamiątką na wiele lat.  Przestawiam realizacje takiej sesji zdjęciowej .
...
Read more

Małgorzata i Oswald

Przesympatyczna Młoda Para , pełna energii i wyobraźni. Wesele odbyło się koło Opola w Hotelu Arkus.  Oprawę muzyczną zapewnił zespół Rodos .  
...
Read more

Sesja, Fotografia rodzinna

Przykładowa sesja rodzinna . Tego rodzaju sesje najczęściej wykonuje w domu u klienta we Wrocławiu i okolicach . Zdjęcia są wykonywane na tłach lub w otoczeniu domowym.
...
Read more

Kalibracja monitora – zapraszam

Przykładowy ekran testowy: u góry jest pasek z odcieniami szarości, w wersji podzielonej na 16 pól i wersji ciągłej. Monitor powinien być tak ustawiony, aby wszystkie 16 pól się wyraźnie od siebie odcinało i aby w wersji ciągłej nie było widać prążków. Niżej jest czarne pole z 4 kropkami o ciemnych odcieniach szarości, które służy do regulacji współczynnika gamma. Współczynnik powinien być tak ustawiony, aby były widoczne 3 kropki, a czwarta, ledwie, ledwie odcinała się od tła i jednocześnie tło wydawało się wciąż doskonale czarne. Dolna część testu służy do...
Read more